Попереджувальні знаки. Частина 3
У попередніх серіях:
Раді поділитися з шановними читачами новою порцією знаків і, як завжди, розповісти про деякі зміни детально.
Небезпечне узбіччя
На цьому знаку є сенс поставити машину праворуч — власне, там, де і знаходиться узбіччя:
Падіння каміння
Коли працював над цим знаком, знайшов неймовірну сторінку, де зібрано колекцію аналогів із різних куточків світу та показано статистику, скільки камінців падає з гори в різних країнах (від 2 до 45).
Боковий вітер
Штука, яка вказує напрямок і силу вітру, українською називається вітровказ, а англійською — windsock (вітряний носок). Вони бувають різних видів, але зазвичай їх роблять яскравими та смугастими для кращої видимості1.
Щоб намалювати рівномірні смуги на новій версії, ми зробили просту 3D-модель:
Тепер треба зробити ще кілька ітерацій — і готово:
Коли я сумніваюся, чи достатньо добре виглядає наш знак, то йду дивитися на вітровказ з Ірландії та розвалений круасанчик з Індонезії. Але минає лише пʼять хвилин, і я знову сиджу й редагую новий знак 🫠
Виїзд велосипедистів
Радянський велосипед вже старенький. Час придбати новий:
Оновлення: Після публікації цієї статті наш читач Ілля Яндовський запропонував зробити сліди покришок на знаку 1.13 трохи ширшими. Ми прислухалися до пропозиції та оновили знак. Дякуємо за слушну ідею!
Примітки
-
В інтернеті багато ілюстрацій, де показано, як визначити приблизну швидкість вітру за допомогою смуг. Проте під час вітру нахил вітровказу часто змінюється, тож без досвіду визначити швидкість не так вже й легко. Більш точний оріентир — повне розкриття вітровказу. За стандартами він має прийняти горизонтальне положення та повністю розкритися при швидкості вітру 15 вузлів (28 км/год). ↩